مراحل راه‌اندازی سرویس

 

مراحل راه‌اندازی سرویس در مجتمع‌های مسکونی، تجاری و اداری               

پس از برقراری تماس با کارشناسان شاتل و برگزاری جلسات اولیه، مراحل زیر برای راه‌اندازی سرویس در مجتمع‌های متقاضی خدمات طی می‌شود:

  • ارایه درخواست رسمی از سوی هیات مدیره مجتمع به کارشناسان شاتل و مشخص کردن تعداد متقاضیان استفاده از خدمات و تعداد سرویس‌های مورد نیاز برای آغاز همکاری
  • بررسی فنی و امکان‌سنجی ارایه خدمات به متقاضی توسط شرکت شاتل. در این مرحله کارشناسان فنی شاتل ضمن مراجعه به محل مشتری، امکان ارایه سرویس را از نظر فنی بررسی می­‌کنند و در صورتی­ که ارایه سرویس امکان‌پذیر باشد و تعداد متقاضیان برای دریافت خدمات به حد نصاب مورد نظر رسیده باشد، فرآیند راه‌اندازی سرویس وارد مرحله عقد قرار می­‌شود.
  • عقد قرارداد و نصب تجهیزات. در این مرحله شاتل برای تخصیص فضا و نصب تجهیزات در محل برج، قراردادی کلی با هیات مدیره مجتمع منعقد می­‌کند و سپس تجهیزات مورد نیاز را نصب و راه‌­اندازی می‌‌کند. مجتمع مورد نظر ابتدا به وسیله آنتن­‌ها و رادیوهای بی­‌سیم با یکی از دکل‌های شاتل، با سرعت بالا ارتباط برقرار می‌کند و پس از نصب تجهیزات مخابراتی، امکان ارایه سرویس برای هر واحد به صورت مجزا از طریق خطوط تلفن آن‌ها فراهم می‌شود.

عضویت در خبرنامه

لطفا برای عضویت در خبرنامه آدرس ایمیل خود را وارد نموده و کلید عضویت را بزنید .

لیست قیمت