درباره ما


کا ف کا با مشارکت جمعی از جوانان پیشگام در صنعت انفورماتیک، با هدف ارتقاء توان علمی، فنی، مدیریتی و راهبردی شرکت ها و سازمان ها و ارائه راهکار خاص هرکس با شعار راه کارهای دیجیتال در سال 1387 خورشیدی تأسیس شده است.
کا ف کا در ابتدا با نام کلینیک امداد فنی کامپیوتر ایران ارائه خدمات تخصصی در این حوزه ی آی تی را آغاز کرد، انجام تحقیقات مستمر و ایجاد دانش به‌ روز در زمینه‌های مرتبط از ویژگی‌های بارز کا ف کا محسوب می‌شود. ما استفاده از فن آوری اطلاعات و راحت شدن کارها در این بستر را حق همه میدانیم، خلاقیت و نوآوری را سر لوحه فعالیت قرار داده ایم و برآنیم با تحقیق و پیاده سازی راهکارهای عملی در کارهای مختلف بهترین کیفیت را به مشتریان خود ارائه نماییم.
کا ف کا در همان شروع کار و با توجه به شناختی که مسئولین گروه شرکت‌های شاتل ، بزرگ‌ترین شرکت ارائه کننده اینترنت پرسرعت کشور از توان عملیاتی کا ف کا داشتند، نمایندگی تهران شاتل را کسب نمود. و این اعتماد و همکاری تا به امروز بیش از پیش با شاتل ادامه دارد.
کا ف کا با در اختیار داشتن نیروهای متخصص و متعهد خود و زیر ساخت های معتبر قریب به ده سال است با ارائه راهکارهای خاص مشتریان ، خدماتی نظیر مشاوره ، فروش و پیاده سازی خدمات آی تی در کوله بار تجربه خود اندوخته است.
کا ف کا در زمینه هایی از قبیل بستر شبکه کابلی و بیسیم ، اتاق سرور ،بستر برق اضطراری ، دوربین مدار بسته ، راه کارهای ماکروسافت ، خدمات  اینترنتی شاتل ، تلفن تحت شبکه  ارائه خدمات می کند .کا ف کا بزرگترین ارائه دهنده خدمات شبکه می باشد .

کا ف کا تلاش دارد پاسخگوی خوبی برای مهمترین خواسته همه مشریان خود باشد ، پشتیبانی یکی از مهمترین و فعالترین بخشهایی هست که رضایت مشریان و استمرار خدمات را برای آنها تضمین میکند. 

کا ف کا در راستای ارائه خدمت به کلیه ارگان های دولتی ، بیمارستانها و هتل ها در سال 1387 خورشیدی اقدام به ثبت شرکت با نام کاوش فراست رایان نمود و پس از آن توانست پروژه های متعددی با راهکارهای متعدد و معتبر طراحی و اجرا نماید و با موفقیت به پایان برساند ،سند این تجربه تصدیق نامه معتبری است که از پروژه های مختلف این سالیان بدست آمده است که در سایت قابل مشاهده است.

 شرکت کاوش فراست رایان دارای رتبه دو شورای عالی انفورماتیک و عضو سازمان صنفی رایانه ای کشور و اتحادیه شرکت های فنی و مهندسی حفاظت الکترونیک و شبکه های ایمنی می باشد . 
کا ف کا تنها با یک شماره تماس راه کاری خاص فعالیت شما ارائه خواهد کرد و پشتیبان صدیقی برای شما خواهد بود ، خط ویژه شما 77066066 پاسخگوی امین شما .

 

عضویت در خبرنامه

لطفا برای عضویت در خبرنامه آدرس ایمیل خود را وارد نموده و کلید عضویت را بزنید .

لیست قیمت