Warning: file_get_contents(http://graph.facebook.com/?ids=https://77066066.com/education/sell/success-in-sell/item/71-2014-10-15-08-44-26.html): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /home/cafcaa/public_html/plugins/content/bt_socialshare/bt_socialshare.php on line 767
20 -2669

پایان را مانند یک فرآیند در نظر بگیرید

1357 times

فروش بر اساس پایان آن سنجیده می شود . پایان نشان می دهد که تا چه حد نیازهای مشتری را شناسایی و تامین کرده اید .فروشندگان معمولا دوست دارند درباره پایان صحبت کنند .فروشندگانی که در پایان دادن واقعا ماهر هستند ، با آن به عنوان یک فرآیند برخورد می کنند . آنها اعتماد به نفس بیشتری دارند ، چون به صورت مرحله ای با پایان دادن مواجه می شوند

مرحله اول : برای هر پایان هدفی تعیین کنید . دقت کنید هدفی که تعیین می کنید ، قابل اندازه گیری و قابل حصول باشد . مرحله دوم : در سرتاسر جلسه ، بازخورد مشتری را بگیرید. برای آنچه ارائه می کنید بازخورد بگیرید تا اعتماد لازم را بدست آورید و بتوانید درخواست گام عملی کنید .

مرحله سوم : هر ملاقات را با یک گام عملی تمام کنید . گام ملموسی را برای مرحله بعد تعیین کنید .

اکثر فروشندگان با اهداف مبهمی از قبیل " نزدیکتر شدن به معامله " وارد یک جلسه می شوند . ولی اگر از خود بپرسید : " در پایان جلسه شاهد چه چیزی خواهم بود ؟ " در آن صورت می توانید اهداف قابل اندازه گیری و قابل عمل تعیین کنید ، که فرایند فروش را به جلو ببرند .

کنترل کردن ، جزیی از فرآیند پایان است ، زیرا به شما نشان می دهد که مشتری به پایان شما چگونه پاسخ خواهد داد . در صورتی که مشتری پایان شما را رد کند ، یک بار دیگر تلاش کنید . نشان دهید پاسخ او را شنیده اید و ببینید چرا او جواب منفی می دهد . در صورت امکان به مشکل رسیدگی کنید و بعد دوباره برای پایان اقدام نمایید .

Last modified on چهارشنبه, 30 مهر 1393 07:16
Super User

Lorem ipsum dolor sit amet, sic genero nomine Piscatore mihi.

عضویت در خبرنامه

لطفا برای عضویت در خبرنامه آدرس ایمیل خود را وارد نموده و کلید عضویت را بزنید .

لیست قیمت