تاریخچه شرکت ما

با تاریخچه شرکت کاوش فراست رایان آشنا شوید.

کاوش فراست رایان با مشارکت جمعی از جوانان پیشگام در صنعت انفورماتیک، با هدف ارتقای توان علمی، فنی، مدیریتی و راهبردی شرکت ها و سازمان ها و ارایه راهکار خاص هرکس با شعار راهکارهای دیجیتال در سال 1387 خورشیدی تأسیس شده است.
کاوش فراست رایان در ابتدا با نام کلینیک امداد فنی کامپیوتر ایران ارایه خدمات تخصصی در این حوزه ی آی تی را آغاز کرد، انجام تحقیقات مستمر و ایجاد دانش به روز در زمینه های مرتبط از ویژگی های بارز کاوش فراست رایان محسوب می شود. ما استفاده از فن آوری اطلاعات و راحت شدن کارها در این بستر را حق همه می دانیم، خلاقیت و نوآوری را سر لوحه فعالیت قرار داده ایم و برآنیم با تحقیق و پیاده سازی راهکارهای عملی در کارهای مختلف بهترین کیفیت را به مشتریان خود ارایه نماییم. کاوش فراست رایان در همان شروع کار و با توجه به شناختی که مسوولین گروه شرکتهای شاتل، بزرگ ترین شرکت ارایه کننده اینترنت پرسرعت کشور از توان عملیاتی کاوش فراست رایان داشتند، نمایندگی تهران شاتل را کسب نمود. کاوش فراست رایان با در اختیار داشتن نیروهای متخصص و متعهد خود و زیر ساخت های معتبر قریب به پانزده سال است با ارایه راهکارهای خاص مشتریان، خدماتی نظیر مشاوره، فروش و پیاده سازی خدمات آی تی در کوله بار تجربه خود اندوخته است. کاوش فراست رایان در زمینه هایی از قبیل شبکه کابلی و بی سیم، اتاق سرور، برق اضطراری، دوربین مدار بسته، خدمات تلفن تحت شبکه ارایه خدمت می کند.
کاوش فراست رایان تلاش دارد پاسخگوی خوبی برای مهمترین خواسته همه مشتریان خود باشد، پشتیبانی یکی از مهمترین و فعال ترین بخش هایی هست که رضایت مشتریان و استمرار خدمات را برای آنها تضمین می کند. مدیران شرکت در راستای ارایه خدمت به کلیه ارگان های دولتی، بیمارستان ها و هتل ها در سال 1387 خورشیدی اقدام به ثبت شرکت با نام کاوش فراست رایان نمود و پس از آن توانست پروژه های متعددی با راهکارهای متنوع و معتبر طراحی و اجرا نماید و با موفقیت به پایان برساند، سند این تجربه رضایت نامه های معتبری است که از پروژه های مختلف این سالیان بدست آمده است. شرکت کاوش فراست رایان دارای رتبه بندی شورای عالی انفورماتیک و عضو سازمان صنفی رایانه ای کشور و نیز اتحادیه شرکت های فنی و مهندسی حفاظت الکترونیک و شبکه های ایمنی می باشد.

توان فنی و عملیاتی کاوش فراست رایان