خدمات ما

با خدمات شرکت کاوش فراست رایان آشنا شوید.

مدیران کاوش فراست رایان بر این باورند که ارایه راه کار، مشاوره و پیاده سازی و اجرای خدمات مبتنی بر بستر شبکه های مسی، فیبر نوری و شبکه های بی سیم از اولولیت های زیرساختی هر مجموعه ای می باشد. لذا جمعی از متخصصین این عرصه را در شرکت گرد هم آورده اند تا با بهره گیری از تخصص و تجربه کاری این عزیزان خدمات به روز را برای کارفرمایان محترم طراحی و پیاده سازی نمایند.

در ادامه به صورت مختصر، برخی از خدمات قابل ارایه این مجموعه توضیح داده می شود:

1- راهکار پیاده سازی سیستم های مانیتورینگ و امنیتی

مدیریت و اطلاع از اوضاع داخلی کارخانه، سازمان، اداره، دفترکار و منزل با پیاده سازی سیستم های مانیتورینگ و امنیتی و کنترل از طریق شبکه های داخلی و اینترنت، بدون نیاز به حضور فیزیکی مدیران و با استفاده از گوشی موبایل یا رایانه همراه، انجام خواهد شد.

2- راهکار راه اندازی سیستم های منبع تغذیه بی وقفه و ارتینگ

راه اندازی منبع تغذیه بی وقفه (UPS) در سازمان باعث افزایش طول عمر تجهیزات الکترویکی و رایانه ای می شود و از نوسانات و قطع برق جلوگیری خواهد کرد، همچنین داشتن سیستم ارتینگ در مجموعه کمک چشم گیری به این موضوع می کند.

3- راهکار پیاده سازی شبکه های رایانه ای و مخابراتی

پیاده سازی شبکه های رایانه ای و مخابراتی (شبکه های پسیو) که امکان مبادله دیتا بر روی شبکه های داخل سازمانی، اینترانت و اینترنت با سرعت های مختلف را فراهم می کند، با کابل های شبکه (مسی)، فیبرنوری و به صورت بی سیم، در محیط های داخل ساختمانی و محیط های بیرونی که باید از زیرساخت مناسب برای انتقال کابل ها استفاده شود از بیشترین تجربیات این شرکت می باشد.

4- راهکار طراحی و اجرای اتاق سرور

این راهکار در قالب اجرای یکپارچه تجهیزات اتاق سرور شامل سقف و کف کاذب، سیستم های برودتی ، اعلام و اطفا ء حریق، سیستم های امنیتی، رک ها و کابل کشی ها ارائه می شود. هماهنگی تیم های اجرایی مختلف و در نهایت تحویل یک سیستم یکپارچه در اتاق سرور از خدمات شرکت محسوب می گردد.

5- راهکار تلفن مبتنی بر شبکه (VOIP)

راه اندازی یک سیستم تلفنی پایدار و به روز، انتقال تماسهای صوتی و تصویری، کنفرانس تصویری و تماسهای بین مراکز، شعب و دفاتر با کیفیت بالای صدا از جمله خدمات شرکت می باشد.

در پایان سعی داریم با ارائه راهکارهای دیجیتال بهترین کیفیت خدمات را به کارفرمایان خود تحویل نماییم.

خدمات کاوش فراست رایان